Запись на курсы парикмахер, маникюр, визаж, массаж за телефонами 38-52-60 и  (096)523-94-73

Дитячий клуб «Лас Мамас» – це команда професіоналів, які знають, чого хоче ваша дитина і куди краще спрямувати її потенціал. У нас ви можете відкрити світ знать по – новому для вас та вашої дитини.

English City – це місце, де ваша дитина в цікавій ігровій формі порине у світ вивчення англійської мови. Дуже важливо забезпечити дитині спілкування саме тією мовою, яка вивчається. У нас заняття проводяться суто англійською мовою з самих перших хвилин. Саме це допомагає швидше адаптуватися вашій дитині і почувати себе комфортно в іншомовному середовищі. 200грн в місяць.

Польська мова для школярів молодших і старших класів. Для тих , хто збирається виїзжать на навчання в майбутньому і не тільки.Викладач навчалась у Польщі.

Театральна школа «Лас Вегас» відкриває таланти ваших дітей, вчить їх бути розкутішими, вміло висловлювати свої думки. Учні акторської школи актори, диктори телепрограм, виступають на конкурсах талантів і гастролюють як справжні «Бременські музиканти».(хореографія, акторська майстерність, сценічна мова, дефіле, вокал, фотосессії )- 250грн в місяць.


Підготовка до школи потрібна вашій дитині, якщо ви збираєтесь в наступному році піти до школи, адже програма для першокласників щороку стає складнішою і маленьким школярам дедалі складніше адаптуватися без спеціальної попередньої підготовки. Вчителі з 20тирічним стажем роботи.
200грн в місяць.

 Логопед. Якщо ваша дитина не вимовляє деякі літери не біда, наш логопед допоможе у вирішенні найскладніших проблем. Індивідуальні заняття 70 грн.

Психолог.Корекційно-розвиваючі  заняття з психологом для найменших діток, для підлітків, що відстають в навчанні,. Індивідуальні консультації психолога для проблемних дітей, а також нейрокорекція, що дає результати. Індивідуальні заняття 70 грн та в групі 200 грн в місяць.

Заннятя для підлітків з психологом, для тих, хто цікавиться психологією взвємовідносин - цікаві практичні знання для життя.
 Самооборона. Самооборона для дітей  , яка включає в себе комплекс айкідо, Джиу-джитсу від тренера 1ї категорії. Заняття в групі 200 грн.

 Східні танці для дітей та дорослих -існують групи для малюків від 5 років, підлітків та дорослих, а також існує система мама+дитя з 50% знижкою для дитини. Заняття для дітей 200 грн в місяць для дорослих 190 грн в місяць.

Школа малювання в нашому клубі складається з комплексу занять малювання традиційними матеріалами та піском(пісочна анімація). Вартість 200грн в місяць.

Заняття з хіп-хопу+ брейк-данс. Танці сучасних напрямків для дітей від 5 років ,а також дорослі групи хоббі. Вартість 200 грн в місяць.

Брейк-данс. Нове сучасне направлення в танці - активні рухи , неперевершені трюки. Тренер кращий брейк-дансер Білої Церкви 2013.Вартість 200грн.

Курси гри на гітарі. Індивідуально. Вчиталь відомий соліст музичного гурту в Білій Церкві. Ціна 80 грн 1 заняття.

Заняття з вокалу. Мрієте співати і робити це професійно? Викладачі академічного та естрадного вокалу вам в цьому допоможуть.Абонемент 250грн в місяць. В нашому клубі діє система клубних абонементів, що економить сімейний бюджет при відвідувані декількох гуртків однією дитиною, або одного гуртка декількома дітьми.

вул.Леваневського, 28 (моноліт)

  lasmamas.in.ua

  (096)716-46-50

 

                                     

                Связаться                                         Акции                                               Партнеры